“Ludo King” vendos edhe flamurin e Kosovës

12 shkurt 11:34

Loja e famshme “Ludo King” është bërë pjesë e pothuajse çdo përdoruesi të telefonave të mençur.

Në Kosovë kjo lojë ka gjetur një përdorim të madh duke u shndërruar në një nga më të pëlqyerat e kohës.

Në përditësimin e ri, “Ludo” ka vendosur edhe flamurin e Kosovës. Kjo sigurisht është bërë për shkak të përdoruesve të shumtë të kësaj loje në shtetin më të ri të Evropës.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Biznesmenja Kylie Jenner dhe i dashuri i saj Travis Scott,…