Luiz Ejlli ndalohet nga Policia, cila ishte arsyeja

23 qershor 2024 | 22:27

Këngëtari Luiz Ejlli është një nga personazhet më të dashur dhe më të aktiv nëpër rrjetet sociale.

Çdo moment të ditës ai e ndan me dashamirësit e tij.

Përmes një “Insta-story” këngëtari ka postuar një fotografi me një efektiv të rrugores me mbishkrimin:

“Na marrshin të ligat ata që thonë që ne bëjmë rrëmujë në trafik, edhe Norvegjia na e ka zili”, shkruan Ejlli teksa e shoqëron me një emoji.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Rruga dalëse nga Shëngjini drejt Kurbinit është bllokuar për shkak…