Luizi personalizon emrin në targa të veturës

02 mars 2024 | 00:24

Këngëtari i njohur shqiptar pasi fitoi edicionin e dytë të “BBVA”, po shijon një jetë tejet luksoze.

Ai po vazhdon të ketë të njëjtën famë dhe të njëjtin ritëm tek shqiptarët.

Ditën e sotme zbuloi se është bërë me një veturë të re por që ra në sy diçka tjetër.

Artisti ka vendosur në targa të veturës emrin e tij duke e bërë edhe më të veçantë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Hasan Krasniqi, kryeshef i KRU “Gjakova” është arrestuar në Bullgari.…