Lutja e veçantë e kosovares për shefin e Facebookut

23 prill 20:54

Shefi i Facebookut, Mark Zuckerberg, ka marrë një kërkesë të veçantë nga një grua kosovare. Po nëpërmjet Facebookut ajo i ka kërkuar atij që të mbyll mundësinë e hapjes së grupeve në këtë rrjet social.

Mundësia e shprehjes së lirë që e toleron Facebooku i ka ardhë në maje të hundës një kosovareje. Duke qenë pjesë e shumë grupeve të grave në Facebook, ajo është mërzitur nga bisedat mes këtyre grave.

Kjo grua ka frikë nga më e keqja.

Prandaj ajo ka komentuar në një status të Zuckerberg duke i kërkuar atij mbylljen e këtyre grupeve.

Nuk dihet nëse lutja e saj ka marrë përgjigje.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia dhe drejtori i përgjithshëm i…