“Ma mirë s’po foli”, një status misterioz i Vlora Çitakut

25 janar 23:43

Vlora Çitaku është një emër i njohur në skenën politike për shkak të posteve që ka mbajtur në institucionet e shtetit, si ministre dhe së fundmi si ambasadore.

Emri i saj u përmend shumë edhe si zëvendësuese e Kadri Veselit në PDK, për ta marrë kreun e partisë, dhe më pas si kandidate e këtij subjekti për presidente, por asnjëra nuk ndodhi.

Çitaku e cila vazhdon të mbetet si ambasadore në Amerikë, sonte ka bërë një postim të çuditshëm, sikur ka paralajmëruar diçka.

“Ma mirë s’po foli”, është postimi misterioz që ka bërë Çitaku, pa treguar se çfarë po heziton të thotë, shkruan Reporteri.

https://reporteri.net/wp-content/uploads/2021/01/vlorra.jpg

Profesori universitar, Rrahman Paçarizi, i ka shkruar “a ia nisim me fol”.

Çitaku i është përgjigjur duke thënë se edhe pak.

https://reporteri.net/wp-content/uploads/2021/01/Screenshot_7-4.jpg

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Analisti, Shkëlzen Gashi, ka thënë që Këshilli Qendror Zgjedhor do…