Mahrez fillon bisedimet me Liverpool

12 janar 2018 | 21:54

Ylli i Leicester-it, Riyad Mahrez, ka hapur bisedimet me Liverpool-in për një transferim të mundshëm në afatin kalimtar të janarit, raporton The Express.

Të Kuqtë po synojnë ta përforcojnë fazën ofensive pas largimit të Philippe Coutinho-s, dhe e shohin algjerianin si opsion të mundshëm.

Po ashtu pohohet se Mahrez është i hapur ndaj idesë që të luajë nën urdhrat e Jurgen Klopp, ndonëse do ta preferonte kalimin te Arsenali, me të cilët nuk raportohet të ketë pasur ndonjë kontakt.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Shtetet e Bashkuara të Amerikës paralajmërojnë për një rrezik të…