Malisheva kryeson Grupin A, Ulpiana merr drejtimin e Grupit B

22 nëntor 16:18

Kanë përfunduar të gjitha ndeshjet e xhiros së 11-të në Ligën e Parë, teksa janë shënuar rezultate interesante.

Në grupin A veçohen fitoret e Malishevës, Istogut dhe A&N, skuadrave që ndodhen në pjesën e epërme të tabelës, ndërkohë që derbi ndërmjet Drenasit dhe Dukagjinit është mbyllur në barazim.

LIGA E PARË

Grupi A

Liria – Onix                       0-0
Vushtrria – Istogu            0-1
Drenasi – Dukagjini         2-2
Vëllaznimi – A&N             0-1
Malisheva – Trepça          1-0

Grupi B

Ulpiana – KEK-u                     2-0
Ferizaj – 2 Korriku                  2-0
Dardana – Kika                        0-2
Ramiz Sadiku – Vllaznia        0-1
Vitia – Flamurtari                    1-1

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Aktorja e famshme, Pamela Anderson, di gjithmonë se si të…