E veshur vetëm me një këmishë, bukuroshja bionde tregon pjesët intime…

22 nëntor 16:18

Aktorja e famshme, Pamela Anderson, di gjithmonë se si të kthejë gjithë vëmendjen nga vetja. Mjafton një postim në profilin e saj në “Instagram” dhe të gjithë të flasin për të.

E kështu ka ndodhur edhe së fundmi teksa ka postuar një fotografi ku shfaqet e veshur vetëm me një këmishë. Duke treguar këmbët seksi, Pamela zbulon se po kujdeset për veten në këtë periudhë pandemie.

Bukuroshja bionde shfaqet gjithashtu edhe me një maskë në fytyrë, e cila në disa vende të botës është bërë e detyrueshme që të mbahet edhe në ambientet e hapura.

“Vendoseni maskën”, ka shkruar ndër të tjera Pamela Anderson.

E veshur vetëm me një këmishë, bukuroshja bionde nuk harron

E veshur vetëm me një këmishë, bukuroshja bionde nuk harron

E veshur vetëm me një këmishë, bukuroshja bionde nuk harron

E veshur vetëm me një këmishë, bukuroshja bionde nuk harron

E veshur vetëm me një këmishë, bukuroshja bionde nuk harron

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Presidenti turk, Rexhep Taip Erdogan, ka thënë se Turqia e…