“Mami të dashuron, babi bëhet xheloz”, Luizi i kthen përgjigjen epike fanses

20 mars 13:21

Çifti Luiz dhe Kiara, teksa shijonin nën praninë e njëri-tjetrit suitën e tyre surprizë, kanë lexuar dhe një sërë mesazhesh të dërguara nga fansat e tyre.

Por një nga mesazhet që ra në sy ishte prej një vajze, e cila i tha Luizit se mamaja e saj e dashuron dhe babai bëhet xheloz.

“Mami të dashuron, babi xhelozon”, shkruante fansja.

‘Mami të dashuron, babi bëhet xheloz’, Luizi i kthen

“Mamin e respektoj, babin tënd e du fort”, iu përgjigj Luizi.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Gara për titull në Bundesligë ndizet fuqishëm, kjo për meritë…