Maqedonci dhe Ademi nënshkruajnë marrëveshje bashkëpunimi

27 shkurt 2024 | 17:15

Ministri i Mbrojtjes, Ejup Maqedonci dhe presidenti i Federatës së Futbollit të Kosovës, Agim Ademi, kanë nënshkruar marrëveshje bashkëpunimi të ndërsjelltë dhe ofrim të mbështetjes në përputhje me mundësitë dhe nevojat e të dy palëve.

“Sot nënshkruam marrëveshje bashkëpunimi me Federatën e Futbollit të Kosovës, për bashkëpunim të ndërsjelltë dhe ofrim të mbështetjes në përputhje me mundësitë dhe nevojat e të dy palëve. Bashkëpunimi në mes institucioneve dhe zhvillimi i projekteve të përbashkëta mbetet prioritet i Ministrisë së Mbrojtjes”, ka shkruar Maqedonci në “Facebook”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një person është gjetur i vdekur në bodrumin e një…