Marcelo rikthehet pas tri javësh

01 nëntor 2018 | 14:50

Marcelo do të jetë jashtë fushave të blerta deri nga mesi e këtij muaj.

Mbrojtësi i Realit të Madridit u lëndua në ndeshjen ndaj Barcelonës (5-1), derisa ishte shënues i vetëm i Realit në atë ndeshje.

Sipas “AS”, braziliani ka pësuar një lëndim muskulor dhe do të jetë jashtë fushës për tri javë.

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka bërë me…