Margot Robbie kujton skenën e parë seksuale në film me Leonardo DiCaprion: Piva tre tekila dhe më pas hoqa rrobat

04 gusht 16:44

Këtu janë disa situata kur nervat pushtojnë një personazh dhe vështirësojnë xhirimet. Pa shumë kohë reagimi, gjithçka varet nga ata.

Prandaj, cilado metodë që përdorni, është e vlefshme për të përfunduar me sukses filmimin e skenës.

Margot Robbie, aktorja e aftë e njohur për rolin e saj ikonik si ‘Harley Quinn’ brenda DCEU së fundmi foli për një skenë specifike të cilën e filmoi me Leonardo DiCaprio në filmin “Wolf Of The Wall Street”.

Filmi sillet rreth historisë së “Jordan Belfort” dhe mënyrës sesi ai manipulonte tregun e aksioneve për përfitimet e tij personale.

Aktorja e njohur amerikane u shfaq në një intervistë për “The New York Times”, duke kujtuar nervat e saj për një skenë shumë specifike, një nga të parat që ka xhiruar.

Skena ku shfaqej Robbie kërkonte që ajo të luante personazhin krejtësisht të zhveshur, ashtu siç erdhi në botën e aktrimit. Dhe megjithëse regjisorët i dhanë mundësinë për të filmuar me një fustan, ajo donte ta bënte atë sa më natyrale.

Skena në fjalë zhvillohet kur Margot Robbie duhet të luajë rolin e ‘Noami Lapaglia’ e cila është gruaja e ‘Jordan Belfort’ në film. Skena kërkon që aktorja të jetë tejet joshëse për kamerën.

Mirëpo, skena kërkonte edhe që aktorja të ishte e zhveshur, aktorja zbuloi se iu desh më shumë se vetëm besimi i saj për ta realizuar skenën siç duhet.

“Kam pirë tre tekila dhe më pas i hoqa rrobat dhe e bëra skenën, dhe isha mirë. Kjo më ndihmoi të mos më dridheshin duart dhe më dha pak besim”, tha Robbie.

Ai guxim dhe profesionalizëm me të cilin ka vepruar Robbie është ajo që sot e pozicionon atë si një aktore shumë të vlerësuar.

Ndërkohë, aktorja së fundmi mund të shihet duke punuar për filmin e saj të ri, “Barbie”.

Yjet e filmit “Barbie” duket se kanë përfunduar xhirimet e tyre që tani. Për të mbajtur fansat të interesuar, prodhuesit ka të ngjarë të fillojnë të zbulojnë detaje shtesë së shpejti.

Filmi që në rolet kryesore ka Margot Robbie dhe Ryan Gosling, është planifikuar të dalë në kinema më 21 korrik 2023. Filmi do të shfaqë Barbie dhe Ken si njerëz të vërtetë me perspektivat e tyre të veçanta dhe krijuese.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Njoftim nga KEDS-i për punimet në rrjet 06.08.2022 Punime të…