Martohet Blero, dalin fotot e dasmës me Afronën

22 shtator 20:08

Të gjendur në Ranën e Hedhun, në një ceremoni martesore të mbajtur përgjatë perëndimit të djeshëm, Blero Muharremi dhe Afrona Dika kurorëzuar dashurinë e tyre shumëvjeçare.

Të pranishëm ishin miq të çiftit, përfshirë këtu artistë të shumtë të estradës si dhe familjarët përkatës.

Këngëtari shkoi drejt altarit përkrah vajzës së tij, Tarës, nga martesa e mëparshme me Teuta Krasniqin, e ndërsa Afrona u shoqërua nga babai.

/gazeta-shqip/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kandidati për deputet nga koalicioni, AAK-PSD, Shyqiri Bytyqi njëherësh ministër…