Martohet këngëtarja Jillian Jacqueline

29 prill 2019 | 11:00

Këngëtarja dhe tekstshkruesja Jillian Jacqueline është martuar dje me kitaristin e grupit të saj Bryan Brown.

Ata u martuan në “Ruby” të Nashville, ku patën 150 mysafirë në dasmë. Sipas “People”, në këtë ceremoni kishte më shumë detaje të stilit bohemian që u zgjodh nga çifti.

Nusja pati të veshur një fustan të bardhë që i rrinte shumë bukur dhe dhëndri një kostum të zi.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kur është fjala për veshje interesante, pa dyshim se më…