Martohet Miguel

29 nëntor 11:15

Migueli dhe e dashura e tij Nazanin Mandi janë martuar. Çifti u kurorëzua javën që lamë pas në Simi Valley në Kalifornia. Miguel dhe Nazanin morën me qira pronën për të gjithë javën dhe mbajtën ceremoninë jashtë.

“Nivele të reja dhe kujtime të paharrueshme të ndara me miqtë dhe familjen më të afërt. Dashuri dhe mirënjohje për këdo që e bëri ditën tonë të veçantë dhe vërtet të paharrueshme”, ka shkruar Miguel në “Instagram”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kim Kardashian dhe bashkëshorti i saj Kanye West kanë publikuar…