Matoshi: Haradinaj nuk e dëmton Republikën

22 dhjetor 21:21

Halil Matoshi, këshilltar i kyreministrit të Kosovës Ramush Haradinaj, ka siguruar qytetarët, përmes llogarisë së vet në “Facebook” se Haradinaj nuk e dëmton shtetin e Kosovës në asnjë mënyrë.

“Kryeministri Ramush Haradinaj kurrë dhe me asnjë çmim nuk ka me e damtu Republikën. Ai ka dhanë prova të parrëzueshme për këtë. Unë i besoj”, ka thënë ai.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Bilall Sherifi nga Nisma për Kosovën dhe Ahmet Isufi nga…