Maura simpatike shfaqet e nxehtë në Kreta

13 gusht 11:15

Maura Higgins ka treguar asetet nga pushimet në Kretë, kurse e njohura nga “Love Island” “ia ka bërë unfollow” ish të dashurit Curtis Pritchard pas puthjes së tij me Amber Pierson.

Kohët e fundit ajo e ka cilësuar Curtis Pritchard si “një batakçi” kur ka mësuar romancën e re të valltarit me Amber Pierson.

Maura Higgins nuk është marrë me këtë dramë derisa ajo ka treguar gjoksin dhe asetet në bikini, derisa po kalon pushimet në Kretë të Greqisë.

Ylli i “Love Island” (29) është parë duke marrë diell në bikini, kurse që mos të shqetësohet fare për të kaluarën nuk e përcjell më në asnjë rrjet social ish të dashurin e saj.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Miliarderja Kylie Jenner ka festuar ditëlindjen e 23-të. Pasi i…