Mblidhet grupi parlamentar i LDK-së, Vjosa s’ka ardhur ende në seli

28 prill 11:09

Në Selinë Qendrore të Lidhjes Demokratike të Kosovës ka filluar takimi i kreut të partisë, Isa Mustafës, me deputetët e grupit parlamentar të kësaj partie. Sot deputetëve të LDK-së do t’u paraqitet përbërja e qeverisë së re, me emra konkretë dhe të gjitha hollësitë e marrëveshjes me partitë e tjera, të cilat akoma nuk janë bërë të ditura për publikun deri sot.

Me deputetët e LDK-së, Isa Mustafa do të flasë edhe për votimin e kësaj qeverie.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Isa Mustafa, para…