Më 9 dhjetor mbahet Kuvendi i Shoqatës së Trajnerëve

07 dhjetor 2023 | 11:50

Shoqata e Trajnerëve të Futbollit të Kosovës më 9 dhjetor do të mbajë Kuvendin e Punës dhe njëherësh zgjedhor.

Punimet e këtij kuvendi do të mbahen në selinë e FFK-së në orën 11:00.

Lajmi konfirmohet nga Federata e Futbollit e Kosovës, shkruan lajmi.net.

“Bordi i Shoqatës fton delegatët e këtij kuvendi nga të gjitha shoqatat e Lidhjeve rajonale që të jenë të pranishëm, teksa materiali i kuvendit do t’u dërgohet paraprakisht në e-mail”, njofton FFK-ja.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
“Pan Express” L.L.C. shpall të pavlefshme certifikatën e biznesit me…