Me bikinit seksi, nëna e pesë fëmijëve “tërbon” rrjetin

02 gusht 2021 | 17:07

Edhe pse është nënë e pesë fëmijëve, ajo është në super formë dhe mjaft elegante. Është fjala për bashkëshorten e futbollistit të famshëm, Mauro Icardi, Wanda Nara.

Kjo e fundit, herë pas here poston në rrjetet e saj sociale foto apo video që menjëherë tërheqin vëmendjen e të gjithë fansave të saj.

Edhe së fundmi, Wanda ka publikuar një fotografi që ka kthyer të gjithë sytë nga vetja. Ajo shfaqet me një palë bikini, ku në plan të parë ka vendosur të pasmet dhe gjithë kurrizin.

Bashkëngjitur me pozën provokuese, ajo shprehet se duhet që të rrini të qetë, pasi ata që iu lëndojnë, zakonisht shkatërrojnë veten.

Me bikinit seksi, nëna e pesë fëmijëve

Me bikinit seksi, nëna e pesë fëmijëveMe bikinit seksi, nëna e pesë fëmijëveMe bikinit seksi, nëna e pesë fëmijëve

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministria e Punëve të Brendshme ka njoftuar se aktualisht Kosova…