‘Më ke nxehur shumë’, i thotë Gresa-Andit, pasi ai bëhet ‘xheloz’ për veshjen e saj (video)

31 janar 21:37

Banori i shtëpisë së Big Brother VIP Kosova, Andi ka reaguar mbi veshjen e të dashurës së tij Gresës, me të cilën u shfaq mbrëmjen e sotme.

“Pse je veshur ashtu?”- ishte pyetja e Andit për Gresën.

Ndërkaq, Gresa u tregua goxha pikante dhe e prerë në përgjigjen e saj për Andin.

“Më ke nxehur shumë ti, prandaj”, i tha ajo.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeministri i vendit, Albin Kurti, me rastin e 31-vjetorit të…