Më seksi se kurrë, Kylie Jenner mahnit me pamjen e saj të fundit (VIDEO)

30 shtator 13:06

Kylie Jenner rriti temperaturat teksa doli në Paris gjatë javës së modës të enjten.

Miliarderja 25-vjeçare, kishte veshur një fustan të tejdukshëm që paraqiste një prerje me dekolte, duke ekspozuar më së miri gjoksin e saj por dhe linjat bombastike.

Kylie e plotësoi pamjen e saj me një palë sandale me taka dhe mbante një çantë të kuqe të ndezur.

Ajo zgjodhi një dukje joshëse grimi, të kompletuar me një rimel të pasur sysh dhe një buzë me ngjyrë kafe me shkëlqim.  Flokët e saj të gjata ishin të stiluara  hijshëm dhe i binin në shpinë të valëzuara.

Më seksi se kurrë/ Me fustan të tejdukshëm, Kylie JennerMë seksi se kurrë/ Me fustan të tejdukshëm, Kylie Jenner

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Gjyqtari i Procedurës Paraprake të Gjykatës Speciale, Nicolas Guillou, ka…