Me taka e fustan shumë të shkurtër, Morena Taraku sjell trendin e ri në palestër

20 shtator 13:09

Ajo është një nga këngëtaret më me stil në showbizi-n shqiptar. Në profilet e saj në rrjetet sociale nuk mungojnë fotot dhe videot me veshje ekstravagante, që menjëherë tërheqin vëmendjen e ndjekësve të shumtë.

Bëhet fjalë për Morena Tarakun, e cila herë pas here është në qendër të vëmendjes, pikërisht për shkak të veshjeve “hot”.

Së fundmi, Morena ka postuar në “Instagram” një video ku shfaqet në palestër. Ajo shihet me një fustan ngjyrë blu dhe të shkurtër, me një dekolte shumë të hapur.

E kuruar deri në çdo detaj, këngëtarja shfaqet edhe me një palë sandale me taka, duke sjellë një trend krejt të ri në palestër.

Me taka e fustan shumë të shkurtër, Morena Taraku sjell trendin eMe taka e fustan shumë të shkurtër, Morena Taraku sjell trendin eMe taka e fustan shumë të shkurtër, Morena Taraku sjell trendin e

Me taka e fustan shumë të shkurtër, Morena Taraku sjell trendin eMe taka e fustan shumë të shkurtër, Morena Taraku sjell trendin e

ndjekësve të shumtë.

Bëhet fjalë për Morena Tarakun, e cila herë pas here është në qendër të vëmendjes, pikërisht për shkak të veshjeve “hot”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kumtesë e Konferencës shkencore e organizuar nga Instituti i Historisë…