Me të brendshme të kuqe, Rihanna shfaqet më seksi se kurrë

14 janar 11:26

FOTO/ Me të brendshme të kuqe, Rihanna shfaqet më seksi se

Këngëtarja e famshme, Rihanna  është shfaqur më seksi se kurrë, ndërsa ka realizuar videon ku ka reklamuar të brendshmet e reja të markës së saj, për 14 shkurt.

FOTO/ Me të brendshme të kuqe, Rihanna shfaqet më seksi se

Me fotot e postuara në Instagram, Rihanna shfaqet provokuese, ndërsa mori me mijëra komente e pëlqime nga fansat.

Ajo kishte zgjedhur të brendshme me ngjyrë të kuqe, ndërsa po aq provokues ishte edhe makijazhi dhe modeli i saj i flokëve, që e bënin të dukej super seksi.

FOTO/ Me të brendshme të kuqe, Rihanna shfaqet më seksi se

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Gradualisht ka filluar kthimi i shërbimeve për qytetarët e Komunës…