Me veprimin e fundit, Dua Lipa habit ndjekësit e shumtë

14 tetor 16:05

Këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare, Dua Lipa ka ndërmarrë së fundmi një vendim që ka shkaktuar mjaft habi tek ndjekësit e saj të shumtë. Ajo ka fshirë të gjitha fotot që kishte në llogarinë personale në “Instagram”.

Pas 4 vitesh në tregun ndërkombëtar muzikor, ky është një veprim që nuk është hasur më parë nga këngëtarja shqiptare. Ende nuk dihet arsyeja që e ka shtyrë Dua-n të fshijë fotografitë personale, por kujtojmë se shumë shpejt do të nxjerrë në treg albumin e saj më të ri.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Me rastin e ndarjes nga jeta të veprimtarit dhe atdhetarit,…