Mediat shqiptare: Mirlind Daku merr ftesë nga Shqipëria

30 gusht 2023 | 14:19

Lista për ndeshjet e shtatorit duket se do të ketë disa risi për Shqipërinë.

Një prej tyre është edhe Mirlind Daku. Sulmuesi i Rubin Kazan është pjesë e projektit të Silvinjos te Shqipëria.

Trajneri i Kombëtares i ka dërguar ftesë lojtarit për ndeshjet e shtatorit kundër Çekisë dhe Polonisë, raporton SportEkspres.

Daku javë më parë është pajisur me pasaportë të Shqipërisë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Piloti spanjoll i Ferrari, Carlos Sainz, shpreson që këtë sezon…