Megan provokon me bikini të vogla

13 tetor 14:48

Reperja 25-vjeçare, Megan Thee Stallion po mban ngritur temperaturat këtë Vjeshtë.

Ajo ka ndarë disa fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” e veshur me bikini të vogla provokative. Ajo pozonte në perëndim të diellit me valët e detit që i përplaseshin pas trupit, e veshur me bikini shumë të vogla ngjyrë rozë trëndafili.

Në fotografitë e publikuara duket se Megan ka ngatërruar masën e veshjes, pasi ajo çfarë mbante në trup e ekspozonte të tërën duke nxjerrë në pah format e saj bombastike.

Me fytyrë të kuruar në detaje dhe flokë bionde, Megan ka ndarë imazhe të tilla që kanë “çmendur” ndjekësit e saj.

Megan Thee Stallion, është zëri pas hitit të madh “Hot Girl Summer”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, ka pritur të martën përfaqësuesit…