Meghan Markle me fustan 10 mijë dollarësh

26 tetor 2018 | 17:16

Meghan Markle, dukesha e Sussex dhe bashkëshorti i saj, Princ Harry kanë marë pjesë në ceremoninë e ndarjes së çmimeve në Sydney.

Ajo u pa e veshur me një fustan gjysmë të gjatë dhe dukej mjaftë në formë dhe e bukur, kurse kjo veshje ishte punuar nga “Ocar de la Renta” dhe kushton hiq më pak se 10 mijë dollar.

E trukuar lehtë dhe me pamjen e thjeshtë si zakonisht, Meghan ka lënë shumë përshtypje pozitive.

Ndryshe, ajo dhe Princ Harry kanë lajmëruar se shumë shpesh do të bëhen prind për herë të parë.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kompania Rajonale e Ujësjellësit “Prishtina” sh.a.  ka njoftuar konsumatorët e…