Mel B vazhdon promovimin e librit të vet

03 dhjetor 2018 | 10:49

Këngëtarja Mel B vazhdon promovimin e librit të vet “Brutally Honest”. Teksa po e promovon librin një gjë që komentohet është paraqitja e thjeshtë e këngëtares.

Ajo në promovimin e fundit pati të veshura tuta ngjyrë hiri. Në këtë libër ajo ka treguar jetën e vet duke filluar me pjesëmarrjen në grupin Spice Girl dhe si pjesë e jurisë në X Factor.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Angelina Jolie dhe Brad Pitt kanë arritur marrëveshjen përfundimtare lidhur…