Përfundon “lufta” Jolie – Pitt, arrijnë marrëveshjen për gjashtë fëmijët

03 dhjetor 2018 | 10:48

Angelina Jolie dhe Brad Pitt kanë arritur marrëveshjen përfundimtare lidhur me kujdestarinë e gjashtë fëmijëve.

Lajmi është bërë me dije nga avokatja e Angelina Jolie. “Marrëveshja e kujdestarisë është arritur javë më parë dhe është nënshkruar nga të dyja palët”, ka thënë avokatja Samantha Bley DeJean.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Prokuroria Themelore në Gjakovë, gjatë muajit nëntor ka pranuar pesë…