Memushaj pëlqehet nga klubet italiane

25 dhjetor 2017 | 17:08

Benevento ka grumbulluar vetëm 1 pikë në 18 ndeshje në Serinë A italiane dhe forma e tij është për faqe të zezë.

Por, për Ledian Memushaj ka ekipe të tjera që po e kërkojnë seriozisht. Nga Italia bëjnë me dije se mesfushori shqiptar pëlqehet nga Chievo, në Serinë A, por edhe nga një klub tjetër, që militon në ligën e dytë, ai i Frosinones. Futbollisti nga Vlora pritet që në janar të kalojë në një ekip tjetër.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ish-trajneri i Juventusit, Fabio Capello, ka dhënë një intervistë për…