Merre diellin në tryezë me vajin e lulediellit, Floil!

09 prill 15:42

Tani kur ditët kanë filluar të ngrohen e të zgjaten, dhe jemi më të gëzuar kur rrezet e diellit na prekin lëkurën, nevoja për të ngrënë ushqime të freskëta është edhe më e madhe.

Në këtë stinë kur temperaturat fillojnë të nxehen, trupit tonë i duhen shumë vitamina për të rigjeneruar organizmin.

Për tu siguruar që trupi i juaj do të jetë i fortë, atëherë ushqimi duhet të jetë i mbushur me vitamina dhe i përgatitur me shumë kujdes.

E për të shijuar mëngjese, dreka apo darka të super-shijshme me familjen a shoqërinë, duhet të shtoni edhe vajin e lulediellit, Floil.

Floil përmban vitaminat E dhe K, gjatë përgatitjes më të nuk lëshon erë, nuk ka përmbajtje të kolesterolit, dhe është 100% i rafinuar.

Prandaj, sigurohu që Floil në kuzhinën tuaj vend të zë, sepse shijon më mirë dhe ju bën të thoni “ma sill edhe një”!.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministri i Zhvillimit Ekonomik, Valdrin Lluka ka thënë se Telekomin…