Messi ia tregon aftësitë dribluese edhe qenit të tij (video)

30 korrik 17:21

Lionel Messi që është një lojtar i madh dhe ka aftësi dribluese shumë të mira e ka konfirmuar edhe në videon e fundit që po qarkullon nëpër internet.

Ylli i Barcelonës shfaqet në këtë video duke luajtur top me qenin e tij, i cili quhet Hulk.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Banorët e një qyteti kinez janë mahnitur nga një skenë…