Messi lavdëron Ronaldon

14 mars 2019 | 15:07

Leo Messi e ka lavdëruar rivalin e tij më të madh, Cristiano Ronaldo për formën e mirën që tregoi në ndeshjen ndaj Atletico Madridit.

“Ajo që bëri Ronaldo dhe Juventusi ishte impresiononte dhe e jashtëzakonshme. Mendoja se Atletico do të luante më fort dhe më mirë, por nuk ndodhi kështu. Ronaldo pati një natë magjike duke shënuar 3 gola”, ka thënë Messi.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ambasadori i Kosovës në Maqedoni, Gjergj Dedaj, ka zhvilluar një…