Meta: Tirana u përket vetëm qytetarëve të ndershëm dhe punëtorë

03 shkurt 21:02

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, ka theksuar se Tirana u përket vetëm qytetarëve të ndershëm dhe punëtorë, që e duan dhe sakrifikojnë për të dhe kurrë më gjobaxhinjve dhe plaçkitësve të “Rilindjes”.

“Padurim i madh i qytetarëve të Tiranës për të realizuar ndryshimin e shumëpritur në kryeqytet. Ndryshimi, përgjigjja dhe fitorja fillon nga protesta historike në 11 shkurt”, ka shkruar Meta në “Facebook”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Presidenti turk, Recep Tayyip Erdogan, ka pritur në takim kryeministrin…