Michael Buble dhe Luisana Lopilato pritet të bëhen prindër për herë të tretë

05 shkurt 2018 | 16:47

Michael Buble dhe bashkëshortja Luisana Lopilato po presin fëmijën e tyre të tretë, shkruan “US Weekly”.

Sipas raportimeve të medieve, aktorja 30-vjeçare është në muajin e dytë të shtatzënisë. Lajm i lumtur vjen pas një viti që djali i tyre i madh, Noah, fitoi luftën me sëmundjen e rëndë të kancerit.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një familje indoneziane nuk ka zgjedhur një mace apo qen…