Mila Kunis dhe Zoe Saldana takohen rastësisht në një parking të veturave

11 shkurt 11:08

Aktorja hollivudiane, Mila Kunis, është takuar rastësisht me miken e saj, Zoe Saldana. Ato u fotografuan nga paparacët gjatë së shtunës teksa e përqafonin njëra-tjetrën kur u takuan.

Ato të dyja u takuan në një parking të veturave në Los Anxhelos.

Lajme të sponsorizuara