Milani e kërkon Dembelen, Interi s’heq dorë nga Mkhitaryan

25 dhjetor 2017 | 12:51

Dy skuadrat italiane, Milan dhe Inter pritet të përforcohen gjatë afatit kalimtar të janarit.

Mediet në ishull raportojnë se Milani ka nisur bisedimet me Tottenhamin për mesfushorin, Mousa Dembele. Pavarësisht transferimeve të shumta skuadra nga “San Siro” është larg rezultateve që ka pritur.

Në anën tjetër Interi vazhdon të jetë e interesuar për mesfushorin, Henrikh Mkhitaryan, i cili nuk po gjënë hapësirë të Manchester United dhe largimi nga “Old Trafford” është i sigurt.

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Skuadra e Huddersfieldit në dy ndeshjet e fundit në udhëtim…