Milani e lëshon fitoren nga duart ndaj Lazios

25 nëntor 20:01

Milani e ka lëshuar fitore nga duart në ndeshjen ndaj Lazios, e cila u zhvillua sonte në “Stadio Olimpico” dhe përfundoi 1-1. Ekipi i shqiptarëve Strakosha, Berisha dhe Durmishi edhe pse ishte duke humbur nuk u dorëzua dhe arriti të barazoi rezultatin në fund të ndeshjes.

Golin për skuadrën kuqezi nga Milano e shënoi Franck Kessie, në minutën e 78-të, kurse për vendasit realizoi në fund të ndeshjes Joaquin Correa.

Pas kësaj ndeshje Lazio është në pozitën e katërt me 23 pikë, kurse Milani renditet një pozitë me poshtë me 22 pikë.

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Shumë shpejt mes Kosovës dhe Shqipërisë, s’do të ketë asnjë…