Milani kërkon Igli Taren

24 korrik 16:16

AC Milan po riformatohet pas ndryshimit të pronësisë. Kuqezinjtë janë venë në lëvizje për një drejtor të ri sport.

“Milan News” raporton se në orët e fundit Igli Tare ka marrë kryesimin në këtë garë. Tare aktualisht është drejtor sportiv i Lazios dhe fituesi i disa çmimeve për punën e tij me talentet.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Gent Këpuska kishte shkuar si foshnje në Shtetet e Bashkuara…