Milani publikon listën e lojtarëve për ndeshjen ndaj Juventusit

09 maj 13:30

Juventus – Milan është ndeshja derbi e javës së 35-të në Serie A. Të dy ekipet po luftojnë për vendet që dërgojnë në Champions League edicionin e ardhshëm.

Momentalisht, Juventusi gjendet në vendin e katërt me 69 pikë, aq sa ka Atalanta një pozitë më lart dhe aq sa ka edhe Milani në vendin e pestë.

Milani ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar për këtë ndeshje të rëndësishme të sezonit.

Mungesa e vetme e tyre do të jetë Samu Castillejo.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Real Madridi dhe Sevilla do të luajnë sot (e diel)…