Miliarderja del nga restoranti i thjeshtë i lagjes, ja si i fshihet paparacëve

18 shtator 13:42

Pavarësisht miliardave që zotëron, Kylie Jenner nuk heq dorë nga restorantet në lagjen e saj. 23-vjeçarja u pa të mërkurën pas përfundimit të drekës në Calabasas, Sagebrush Cantina,  Ajo u shfaq në top formë e veshur në të zeza nga marka e veshjeve ‘Dream Bandits Australia’, kur doli nga restoranti meksikan.

Megjithëse darkoi në restorant, ajo u sigurua që të merrte të gjitha masat e tjera paraprake ndërsa kishte një maskë të zezë për fytyrën.

Ajo përfundoi pamjen e errët me një palë taka lëkure ndërsa hipi në makinën e saj luksoze të “Rolls Royce”.

Kylie kishte vendosur disa vathë prej ari të markës ‘Bottega Veneta’, një orë prej ari dhe një çantë të zezë prej lëkure aligatori. Flokët e zeza dhe makijazhi mahnitës i dhanë asaj një pamje edhe më tërheqëse.

Miliarderja del nga restoranti i thjeshtë i lagjes, ja si i fshihet

Miliarderja del nga restoranti i thjeshtë i lagjes, ja si i fshihet

Miliarderja del nga restoranti i thjeshtë i lagjes, ja si i fshihet

Miliarderja del nga restoranti i thjeshtë i lagjes, ja si i fshihet

Miliarderja del nga restoranti i thjeshtë i lagjes, ja si i fshihet

Miliarderja del nga restoranti i thjeshtë i lagjes, ja si i fshihet

Miliarderja del nga restoranti i thjeshtë i lagjes, ja si i fshihet

SUGJERIME

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Agjencia e Statistikave të Kosovës (ASK) publikoi të dhënat e…