Miliarderja i jep fund jetës bashkë me vajzën e saj 5-muajshe

13 janar 01:08

Një biznesmene e njohur në Hong Kong, Luo Lili, i ka dhënë fund jetës në mënyrë tragjike bashkë me të bijën 5 muajshe.

Sipas mediave të huaja, dyshohet se ajo vuante nga depresioni paslindjes dhe kjo mund ta ketë çuar drejt aktit ekstrem.

34-vjeçarja është gjendur pa jetë përpara një blloku apartamentesh bashkë me të bijën e saj 5-muajshe.

Ndërsa për babain e fëmijës nuk dihet ende cili është, pasi Luo kishte deklaruar në rrjete sociale se ish një nënë beqare.

Ajo ishte themeluese e kompanisë së saj të suksesshme TriBeluga në 2014, në mbështetje të sipërmarrësve në Kinë, SHBA dhe Korenë e Jugut. Ajo vinte nga një familje e pasur dhe kishte studiuar në SHBA, e gjithashtu kishte jetuar në Zvicër e Australi.

Luo ishte takuar më parë me Rita Orën dhe Hillary Clinton.

Ajo i kishte postuar në rrjete sociale fotot përkrah Rita Orës dhe ish-kandidaten presidenciale amerikane, Hillary Clinton, po ende nuk dihet se si ishte njohur me ato të dyja.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Presidenti ende në detyrë Donald Trump ka shpallur gjendjen e…