Ministri Gashi i ndan mirënjohje Sylejman Selimit (Foto)

29 dhjetor 2017 | 17:05

Ministria e Diasporës dhe Investimeve Strategjike i ka ndarë mirënjohje Sylejman Selimit për vepër jetësor dhe kontributin e dhënë për bashkimin e të gjitha rrymave patriotike si shef i Shtabit të Përgjithshëm të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës.

“Njeri i afrimit, i suksesit dhe sakrificës” – ka thënë me këtë rast ministri i diasporës, Dardan Gashi.

Ministria e Diasporës dhe Investimeve Strategjike njofton se ka kërkuar nga organet kompetente dorëzimin e mirënjohjes së Selimit por thotë se nuk ka marrë përgjigje! /Telegrafi/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Lëvizja Vetëvendosje, ka bërë me dije se avokatët mbrojtës kanë…