Ministri Mustafa takohet me presidentin Meta

30 shtator 2019 | 10:50

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, ka pritur në takim ministrin në detyrë të Punëve të Brendshme Ekrem Mustafa.

“I lumtur t’i shprehja sot ministrit të Brendshëm të Kosovës, z. Ekrem Mustafa, mirënjohjen për bashkëpunimin dhe ndihmën e qeverisë së Kosovës, për tejkalimin e pasojave të tërmetit”, ka shkruar Meta në llogarinë e vet në “Facebook”.

“Shqipëria dhe Kosova çdo herë të parat në krah të njëra-tjetrës”, ka shkruar Meta.

/Epoka e re/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Rreth 30 liderë të huaj, duke përfshirë presidentin rus, Vladimir…