Ministrja Hoxha uron pavarësinë me familje nga sheshi

17 shkurt 2018 | 13:01

Ministrja e Integrimit, Dhurata Hoxha, së bashku me bashkëshortin Visarin dhe dy fëmijët e saj, ka shijuar rrezet e ditës së bukur të Pavarësisë.

Në sheshin e Prishtinës, së bashku, Familja e mrekullueshme ka përcjell edhe nëpërmjet bluzave të tyre, urimin për Pavarësinë.

Ajo ka përcjell foton familjare me një mesazh.

Postimi i ministres Hoxha në profilin privat:

“Urime ditëlindja e dhjetë Kosova jonë e dashur! Të duam sa më ska! #Kosova10”

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kosova po shënon jubileun e parë të pavarësisë. Për 10…