‘Miss Bum Bum’-i padit Ronaldon për “poshtërim” (Foto)

18 mars 2018 | 17:01

Një fituese e “Miss Bum Bum”-it do ta padisë Cristiano Ronaldon.

Bukuroshja braziliane, Erika Canela, ka thënë se ka marrë mesazhe “fyese dhe ofenduese” kur i ka dhënë fund marrëdhënies dymujore me yllin e futbollit.

“Nuk haja më. Nuk flija më dhe nuk doja më të dilja nga shtëpia”, ka deklaruar 26-vjeçarja për “The Sun”.

Avokatët e saj do të kërkojnë dëmshpërblim nga Ronaldo, pasi veprimet e tij ishin “poshtëruese” dhe kanë “ndikuar shumë në gjendjen emocionale” të Erikës.

Erika ka thënë se i kishte dhënë dha fund marrëdhënies me Ronaldon, kur ka zbuluar se ai kishte të dashur.

  

    

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
AC Milan e ka arritur edhe një tjetër fitore në…