Mjekja e njohur për estetikë në Kosovë takohet me njëshin e botës në këtë fushë

24 maj 2024 | 23:10

Estetistja e njohur kosovare, Linda Berisha, pati sot një takim të rëndësishëm.

Ajo u takua me doktorin më të mirë të estetikës në botë, Dr. Chia Chi Kao.

Gjatë takimit, dyshja foli për teknikat e reja të kohës moderne, e që për doktoreshën Berisha janë “inspirim”.

Entuziazmin e këtij takimi, ajo e shprehu me një fotografi të përbashkët me doktorin kinez.

“Takova me kënaqësi Dr. Chia Chi Kao, mjeshtrin më madh të estetikës në botë, diskutime dhe prezantime të gjata për teknikat e reja të kohës së sotme, të cilat janë shtylla të domosdoshme të ngritjes së fushës së estetikës në përgjithësi. Bisedat me të, më japin një dritare të re inspirimi në punën që veproj” shkroi ajo në “Instagram”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ukraina përmes raketave amerikane shkatërroi një sistem rus të mbrojtjes…