Modelja e njohur poston fotot provokuese dhe ka një kërkesë për fansat

03 qershor 23:57

Anastasiya Kvitko, modelja ruse e njohur për pozat provokuese është shumë aktive në rrjete sociale. Kvitko, e cila numëron më shumë se 11 milion ndjekës në Instagram, së fundmi ka postuar dy foto ku duket mjaft joshëse.

“1 apo 2”, shkruan modelja bashkëngjitur fotos, e cila duket se është në dilemë se cila foto është më e bukur, ndaj ka zgjedhur t’ju drejtohet fansave.

View this post on Instagram

1 or 2 ? @fashionnova @fashionnovamen FashionNovapartner ☀️

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko) on

 

 

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i Komunës së Klinës, Zenun Elezaj ka bërë të…