Modelja ‘hot’ i ‘vë flakën’ Euro 2024, çmend qytetarët rrugëve të Gjermanisë

19 qershor 2024 | 11:16

Ivana Knoll ka “ndezur” rrjetin pas fotove hot që ka postuar në rrjetin Instagram. Ish-miss Kroacia ka tërhequr vëmendjen e të gjithve në Gjermani me v4eshjen e saj duke bërë tifo për skuadrën e zemrës.

Ajo ka veshur pantallona të gjata dhe një bluze të shkurtër e cila i tregon dekoltenë e gjoksit dhe format trupore.

Veshja e modeles ishte me ngjyrat e flamurit të Kroacisë. Ajo deklaroi pak më parë se do të ishte në mbështetje të skuadrës së kombit të saj.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Fotografët vunë re menjëherë tatuazhin e ri në gjoksin e…